Niezależni.BB apelują

Zamieszczony pon, 12 wrz 2016, 18:35:46


Podczas konferencji prasowej „Zakończenie politycznych wakacji w Bielsku-Białej” Stowarzyszenie Niezależni.BB poruszyło tematy związane z rozbudową ulicy Cieszyńskiej, planami budowy interaktywnego centrum bajki i animacji oraz sytuacji w bielskim schronisku dla zwierząt.


Czytaj całość

Zarębska o absolutorium dla władz miasta

Zamieszczony wto, 21 cze 2016, 20:26:0321 czerwca odbyła się dyskusja nad udzieleniem absolutorium za wykonanie budżetu Bielska-Białej za rok 2015. Małgorzata Zarębska - radna z ramienia Niezależnych.BB - wstrzymała się od głosu. Poniżej przedstawiamy pełne stanowisko stowarzyszenia w tej sprawie wygłoszone przez radną podczas sesji Rady Miejskiej.


Czytaj całość

Nagroda dla Jolanty Reisch-Klose

Zamieszczony nie, 12 cze 2016, 10:34:00Miło nam poinformować, że nasza koleżanka Jolanta Reisch-Klose została laureatką prestiżowej Nagrody im. Macieja Płażyńskiego, przyznawanej dziennikarzom i mediom służącym Polonii.


Czytaj całość

Wszystkiego najlepszego!

Zamieszczony pon, 23 maj 2016, 15:27:05Miło nam poinformować, że wiceprzewodniczący naszego Stowarzyszenia, Michał Faber, wstąpił w związek małżeński z Katarzyną Pudełko. Młodej parze gratulujemy, Michałowi życzymy żeby ten związek dodał mu siły i zapewnił oparcie, a Kasi by miała wystarczająco dużo cierpliwości do Michała i jego pasji :-) Wszystkiego najlepszego od Zarządu i członków Niezależnych.BB!


Czytaj całość

Nowa szansa dla Beskidzkiej Drogi Integracyjnej

Zamieszczony pon, 23 maj 2016, 14:12:32Rada Ministrów przyjęła rozporządzenie w sprawie zmiany sieci autostrad i dróg ekspertowych. Wśród planowanych inwestycji znalazła się także Beskidzka Droga Integracyjna mająca połączyć Bielsko-Biała z podkrakowskim Głogoczowem.


Czytaj całość