Zawisły pierwsze antysmogowe banery

Zamieszczony czw, 16 lut 2017, 20:22:47W bielskich Aleksandrowicach zawisły dziś pierwsze banery antysmogowe. Inicjatorką akcji jest liderka Niezależnych.BB Małgoarzata Zarębska, która w celu sfinansowania akcji zorganizowała zbiórkę na portalu zrzutka.pl.


Czytaj całość

Piszemy listy do Prezydenta Krywulta

Zamieszczony śro, 15 lut 2017, 12:29:28Koalicja Antysmogowa, której inicjatorem jest nasze Stowarzyszenie, rozpoczęła akcję pisania listów do prezydenta miasta Jacka Krywulta z zapytaniem, jakie nadzwyczajne działania podjęła gmina w celu zmniejszenia zagrożenia smogowego.


Czytaj całość

Powstała Koalicja Antysmogowa

Zamieszczony sob, 21 sty 2017, 07:46:1945 organizacji formalnych i nieformalnych oraz osób prywatnych przystąpiło w piątek do koalicji antysmogowej w Bielsku-Białej. Podczas spotkania zorganizowanego przez Niezależnych.BB omówiono bieżącą sytuację związaną z działaniami na rzecz ograniczenia smogu oraz przedstawiono możliwości działań.


Czytaj całość

Spotkanie Noworoczne

Zamieszczony czw, 19 sty 2017, 20:36:1218 stycznia odbyło się spotkanie noworoczne Niezależnych.BB. Przy kawie i ciastku członkowie i sympatycy stowarzyszenia podsumowali dotychczasowe działania i omówili plany działań na najbliższą przyszłość.


Czytaj całość

Spotkanie w sprawie programu antysmogowego w Bielsku-Białej

Zamieszczony sob, 14 sty 2017, 09:34:2220 stycznia o godzinie 17.30 w siedzibie Rady Osiedla przy ul. Młyńskiej 74 w Bielsku-Białej odbędzie się spotkanie w sprawie wprowadzenia w naszym mieście programu antysmogowego. Zaprosiliśmy na nie Panią Magdalenę Kozłowską, która jest jednym z liderów Krakowskiego Alarmu Smogowego, czyli ruchu społecznego, który powstał w odpowiedzi na dramatyczną jakość powietrza w Krakowie.


Czytaj całość